°C

Jak wygląda stan lubuskich połączeń autobusowych?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

W ramach tzw. piątki Kaczyńskiego rząd zamierza zwiększyć ilość połączeń autobusowych. Na przywrócenie kursów PKS przeznaczonych zostanie kilkaset milionów złotych rocznie. Pieniądze mają trafić tam gdzie są najbardziej potrzebne.

W Otwartym mikrofonie pytamy o oczekiwania Lubuszan. Które z lubuskich miejscowości oczekują poprawy komunikacji? Jakie połączenia autobusowe należy utworzyć lub odtworzyć? Stwórzmy lubuską listę połączeń, które powinny zyskać rządowe wsparcie. Zaprasza Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

🚍 Które z lubuskich miejscowości oczekują poprawy komunikacji? Jakie połączenia autobusowe należy utworzyć lub…

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 14 marca 2019

2 odpowiedzi na “Jak wygląda stan lubuskich połączeń autobusowych?”

  1. Obawiam się, że to kolejna kiełbasa wyborcza – miliony zostaną wydane a wymierne pozytywne skutki będą nieadekwatne. Oczywiście znajdą się połączenia potrzebne, ale przed ich uruchomieniem musi być przeprowadzona odpowiednia wizja lokalna, by dla dwóch osób nie jeździł pełnowymiarowy bus co godzinę. Porównania do czasów „komuny” jest niepoważne – czasy i potrzeby się zmieniły, ilość posiadanych aut osobistych również.

Do zakończenia ciszy wyborczej komentowanie na stronie zostało wyłączone. Zamieszczone komentarze pojawią się po zamknięciu lokali wyborczych w niedzielę, 26 maja 2019 r.