°C

Jak oceniamy szanse polityków w wyborach prezydenckich?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Podczas gdy partie polityczne przygotowują się do wyborów do parlamentów krajowego i europejskiego, trwa analiza szans kandydatów w wyborach na urząd prezydenta. Wg. ostatnich sondaży najpoważniejszymi politykami w rankingach na to stanowisko są Andrzej Duda i Donald Tusk.

Urzędujący prezydent ma przy tym dużą przewagę nad przewodniczącym Rady Europejskiej. Według sondażu opublikowanego przez Wirtualną Polskę, polityków dzieli kilkunastoprocentowy dystans.

Na kolejnych miejscach znaleźli się Robert Biedroń, Paweł Kukiz, Barbara Nowacka, Władysław Kosiniak – Kamysz i Adrian Zandberg.

A jak Państwo oceniacie szanse tych polityków? Czy urzędującemu prezydentowi jest w stanie ktoś zagrozić? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

 

☎ Na Wasze telefony już czekamy pod numerami: 68 324 22 55 i 801 327 462. Zachęcamy również do komentowania

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 28 lutego 2019

 

Jedna odpowiedź do “Jak oceniamy szanse polityków w wyborach prezydenckich?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.