°C

Fantastyczna piątka na początek listopada!

Piaseczny Andrzej

Piękny mamy zestaw hitów na nowy tydzień, nowe nagranie Lanberry, zapowiadające prawdziwą mixturę przebjów, gorący singiel Andrzeja Piasecznego z koncertówki '25+', Shawn Mendes zaserwuje cover Queen, będzie też nowe nagranie duńskiej formacji Lukas Graham i najnowszy singiel Ani Wyszkoni!

SHAWN MENDES Under Pressure
Shawn Mendes zaprezentował własną wersję kultowego utworu Queen ‚Under Pressure’. To pierwszy z trzech coverów, który promuje filmową biografię Mercury’ego – ‚Bohemian Rhapsody’.
Za produkcję coveru odpowiada Teddy Geiger. Artystkę można usłyszeć w chórkach. – Jestem zaszczycony, że mogłem zaśpiewać tak niezwykły utwór i tym samym uczcić dziedzictwo Freddie’ego oraz Queen. Cieszę się również, że mogłem to zrobić z jedną z moich najlepszych przyjaciółek, Teddy 

 

ANIA WYSZKONI Cisza Tak Dobrze Brzmi
Nowy singiel Anny Wyszkoni promuje Platynową Edycję albumu ‚Jestem Tu Nowa’ z dodatkową płytą ‚The Best Of Acoustic Live 2018’. Jest to zapis akustycznej trasy koncertowej, która odbyła się wiosną tego roku.

 

 

LUKAS GRAHAM Love Someone
Nareszcie! Fani wspaniałej, nominowanej do Grammy formacji Lukas Graham doczekali się w końcu trzeciego albumu. Płyta otrzymała tytuł ‚3 (The Purple Album)’. Promuje ją ujawniona niedawno piosenka ‚Not a Damn Thing Changed’ oraz singiel ‚Love Someone’.
Pierwszy singiel z albumu, ‚Love Someone’, to utrzymana w średnim tempie dość optymistyczna i niezwykle szczera piosenka, do której powstał piękny teledysk, pełny radości i miłości. W klipie pojawia się wokalista Lukas Graham Forchhammer, jego dziewczyna i córeczka Viola. „Piosenka opowiada o miłości, jakiej nigdy wcześniej nie czułem” – mówi o kompozycji Lukas.

 

 

LANBERRY Nie Ma Mnie
Lanberry, to zdecydowanie jedno z najgłośniejszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej! Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno – ‚miXtura’ zapowiada się na jedną z najmocniejszych popowych premier tej jesieni!

Artystka nie tylko zapowiada drugi studyjny album, ale też wydaje nowy singiel promujący wydawnictwo! Nie Ma Mnie’ to kolejny, po anglojęzycznym ‚Heart of Gasoline’ utwór który rozgrzeje słuchaczy tej jesieni!

Do utworu powstało Lyric Video w warstwie wizualnej nawiązujące do tematu przewodniego nadchodzącego wydawnictwa – przełomu lat 80. i 90.!
Płyta ‚miXtura’ ujrzy światło dzienne już 9 listopada!

 

 

ANDRZEJ PIASECZNY Czekając Na Sobotę
Płyta ’25+’ to zapis ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25 – lecia kariery artystycznej Andrzeja Piasecznego, która okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym. Na pierwszej koncertowej płycie w dorobku artysty znajdą się jego największe przeboje. Na albumie, poza największymi przebojami, w nowych, koncertowych aranżacjach, znajdą się również dwa zupełnie premierowe utwory. Jednym z nich jest promujący płytę utwór ‚Czekając Na Sobotę’ do którego powstał teledysk.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP