°C

Debata kandydatów na prezydenta Gorzowa

W audycji zrealizowanej wspólnie przez Ośrodek TVP3 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Radio Zachód swoje programy zaprezentowali kandydaci na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego.

W audycji udział wzięli: Robert Surowiec (KW Platforma – Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Jacek Wójcicki (KWW Jacka Wójcickiego), Ryszard Kneć (KWW Fani Gorzowa), Sebastian Pieńkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Marta Bejnar Bejnarowicz (KWW Kocham Gorzów).

 
Kandydaci na prezydenta Zielonej Góry spotkają się na antenie TVP3 i Radia Zachód już 11 października o godz. 12:10. Debata kandydatów na prezydenta Nowej Soli zaplanowana jest na 18 października o godz. 18:10 na antenie Radia Zachód.
 
Zasady audycji
 
Przed programem kandydaci wylosowali kolejność zabierania głosu w debacie. Na prezentacje swojego programu każdy uczestnik debaty ma 3 minuty.

Po prezentacji pozostali kandydaci mogą zadać po jednym krótkim, syntetycznym pytaniu a przedmówca ma maksymalnie 40 sekund na udzielenie odpowiedzi.

Po prezentacji wszystkich kandydatów i wyczerpaniu możliwości zadawania pytań, każdy z uczestników ma jedną minutę na podsumowanie całej debaty.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.