°C

Co przyniesie historyczne spotkanie?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Historia dzieje się na naszych oczach. Dziś po raz pierwszy doszło do spotkania prezydenta USA z przywódcą Korei Północnej. Donald Trump rozmawia z Kim Dzong Unem o możliwościach zmniejszenia napięcia w relacjach międzynarodowych.

Szczyt w Singapurze śledzi cały świat, a my w Otwartym Mikrofonie pytamy o politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych i rolę jaką obecnie odgrywa prezydent USA. Co w kontekście ostatnich wydarzeń możemy powiedzieć o sytuacji międzynarodowej? Pyta Janusz Życzkowski

Czekamy na Państwa opinie: tel. 68 324 22 55 i 801 327 462 czynne już od godz. 12:12 a także komentarze na naszej stronie www oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Zapis dzisiejszego programu:

O opinię na ten temat poprosiliśmy dziś również eksperta od spraw międzynarodowych, prof. Jarosława Macałę, dyrektora Instytutu Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego:

Szczyt w Singapurze śledzi cały świat, a my w Otwartym Mikrofonie czekamy na Wasze opinie. Co w kontekście ostatnich…

Opublikowany przez Radio Zachód 12 czerwca 2018

Jedna odpowiedź do “Co przyniesie historyczne spotkanie?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.