°C

Co powiecie na taki zestaw nowości?

Warner Music

Nowości na ten tydzień przyniosły nam zapowiedzi nadchodzących premier, jedna z płyt jest zestawem bangerów, a jedna ciągle się świetnie sprzedaje i to będzie jej kolejna singlowa odsłona. Zagadkowo, ale warto się zapoznać, można się bardzo pozytywnie zaskoczyć!

KOVACS It’s The Weekend

Jej wokal zwraca uwagę od pierwszego momentu, właściwie to nawet kiedy dopiero szykuje struny wokalu do uderzenia, już sam sposób w jaki łapie oddech powoduje jakiś elektryczny niepokój w atmosferze. Bardzo miły dodam, a nie zawsze można to obrócić w atut, czasami technicy muszą troszkę poczarować, żeby zadziało się to, co u niej dzieje się tak bezwysiłkowo, naturalnie.
Chrypa, charyzma, feeling… nie wiem, co jeszcze pokaże, ale jak się zerka na dotychczasowe osiągnięcia, wykształcenie wokalne, debiutancki album, single, nagrody, występy… jak się prześledzi sprzedaż biletów… to chce się pakować plecak i ruszać na jej koncert. 

 

 

SEAN PAUL; ELLIE GOULDING Bad Love

Utwór pochodzący z najnowszego wydawnictwa legendy dancehallu i laureata Grammy – Seana Paula.
‚Mad Love The Prequel’ to zestaw 9 hitów z topowymi artystami, w tym m.in. Ellie Goulding, Davidem Guettą i Becky G, Major Lazer, Migos czy Stefflon Don.
‚Mad Love – The Prequel’ to nie album, nie EP-ka – to kolekcja bangerów – czytamy w oficjalnej informacji o wydawnictwie.

 

 

HONORATA SKARBEK Świat Jest Nasz

Najnowszy singiel Honoraty Skarbek to już trzecia piosenka promująca album SUNSET, który w ciągu 24h w przedsprzedaży zyskał 1 miejsce w rankingu najczęściej sprzedających się płyt z kategorii polski pop.
Utwór opowiada o chęci poznawania świata, korzystania z młodości w towarzystwie drugiej osoby, do której uczucie motywuje nas do nieustannego działania i poszerzania horyzontów. Teledysk został zrealizowany podczas prywatnych wakacji wokalistki, a za zdjęcia i realizację całego projektu odpowiedzialna jest ona sama z pomocą ówczesnego partnera.

 

 

MEGHAN TRAINOR All THe Ways

Autorka hitów ‚All That Bass’, ‚No’, ‚Me Too’ czy ‚Like I’m Gonna Lose You’ od początku roku 2018 zapowiada swój trzeci krążek singlami ‚No Excuses’, ‚Let You Be Right’ i ‚Can’t Dance’, ale dopiero premiera najnowszej piosenki ‚All The Ways’ przyniosła fanom konkretną datę premiery płyty. 

 

 

MUSE Something Human

Dziś premiera nowego singla Muse ‚Something Human’. Nowy album już w listopadzie! W lutym 2018 roku znakomite trio Muse zaprezentowało singiel ‚Thought Contagion’,  już dziś premiera nowego kawałka ‚Something Human’zapowiadającego ósmą płytę kapeli, która ukaże się w listopadzie 2018 roku!
To podnoszący na duchu, pełen pozytywnych emocji utwór,który opowiada o tym jak ważna jest potrzeba zresetowania się. MuzycyMusejak zwykle zatroszczyli się o to, aby
piosenka otrzymała wyjątkową oprawę w postaci klipu. Reżyserem teledysku jest dobrze znany Lance Drake(odpowiedzialny m.in. za dwa ostatnie klipy Muse). Jak tłumaczy reżyser: Chcieliśmy kontynuować historię rozpoczętą w poprzednich teledyskach do singli ‚Dig Down’ i ‚Thought Contagion’. Zagłębić się w ten sam świat i śledzić to, co dalej dzieje się z Mattem, Dominikiem i Chrisem. Świat, w którym coś tak prostego jak zwrócenie kasety video do wypożyczalni staje się fantastyczną przygodą. Matt Bellamy, lider, wokalista i gitarzysta brytyjskiej formacji, ujawnił, że „Something Human” była pierwszą piosenką, jaką napisał po zakończeniu tournée promującego wydaną w 2015 roku płytę ‚Drones’.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.