°C

Co dalej z ruchem Pawła Kukiza?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Ruch Pawła Kukiza, polityczny fenomen 2015 roku, przeżywa poważne kłopoty.

Niedawno decyzję o odejściu z klubu Kukiz’15 podjął poseł Marek Jakubiak. Przed tygodniem klub opuścił inny poseł, Jakub Kulesza, który przystąpił do partii Wolność Janusza Korwin-Mikke. Jeszcze wcześniej z klubem pożegnał się poseł Adam Andruszkiewicz.

Lider ruchu Kukiz’15 zdecydowanie odrzuca pomysł przekształcenia organizacji w partię polityczną, za czym jest spora grupa działaczy. Od dawna też konsekwentnie zapewnia też o tym, że nie zamierza korzystać z budżetowej subwencji dla partii politycznych. Tymczasem lokalni działacze w wielu miastach mówią, że działalności ruchu nie chcą dłużej finansować z własnej kieszeni.

Jak potoczą się Państwa zdaniem losy Kukiz’15? Jak rysuje się przyszłość tej formacji przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi? Czy K’15 jest jeszcze potrzebna na polskiej scenie politycznej?

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

Od godz. 12:12 czekamy na Wasze telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na www oraz na naszym profilu FBhttp://www.zachod.pl/audycja/co-dalej-z-ruchem-pawla-kukiza/

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 7 listopada 2018

Jedna odpowiedź do “Co dalej z ruchem Pawła Kukiza?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP