°C

BSB powraca!… Kto z pozostałej w nowościach piątki dorówna im popularnością?

Sony Music

Kilka zaskakujących solowych nagrań, jeden duet... i no właśnie, powrót historycznego boysbandu, który jak się okazuje jest w doskonałej formie, daje fanom nową porcję dobrze skrojonej muzy i na dodatek zapowiada światową trasę koncertową!

MICHAŁ SZCZYGIEŁ Będzie, Co Ma Być
Michał Szczygieł zadebiutował singlem ‚Nic Tu Po Mnie’. W okresie wakacyjnym był zaproszony na najważniejsze polskie wydarzenia muzyczne. W Kielcach na Festiwalu zajął drugie miejsce w konkursie na przebój lata 2018. W październiku singiel ‚Nic Tu Po Mnie” zyskał status złotej płyty.

„Będzie, Co Ma Być’ to słoneczny singiel. Kończy się jesień, zbliża zima, a ja chcę zrobić lato. 🙂 W tym numerze staram się przekazać tyle pozytywnej energii, ile się da. Tekst powstał przy współpracy z Patrykiem Kumórem, czyli współtwórcy ‚Nic Tu Po Mnie’ – opowiada o singlu Michał Szczygieł.

Do piosenki powstał prosty, ale bardzo pomysłowy klip kręcony mastershotem na warszawskich bulwarach.

 

 

ALLE FARBEN; ILIRA Fading
Alle Farben to niezwykle skuteczny twórca hitów – jego utwory takie jak ‚Bad Ideas’, ‚Little Hollywood’, ‚Please Tell Rosie’ i ‚Supergirl’, oraz ostatni ‚Only Thing We Know’, bez problem podbijają listy przebojów, zarówno stacji radiowych, jak i serwisów streamingowych. ‚Fading’, nagrany z wokalistą ILIRĄ, której debiutancki singiel ‚Whisper My Name’ zebrał entuzjastyczne recenzje, to kolejny przebojowy pewniak niemieckiego producenta. Do utworu powstał teledysk nakręcony w Los Angeles.

 

BACKSTREET BOYS Chances
‚Chances’ to drugi singiel Backstreet Boys z albumu ‚DNA’, napisany przez Ryana Teddera i Shawna Mendesa. Płyta ukaże się 25 stycznia 2019 roku. Dziesiąty studyjny album zawiera utwory napisane przez takich autorów jak Lauv (Charli XCX), Andy Gammer, Stuart Crichton (DNCE) oraz Mike Sabbath (J Balvin). Grupa ogłosiła też trasę DNA World Tour, w ramach której zespół zagra koncert w Warszawie – 24 czerwca 2019 roku na Torwarze.

 

 

DUA LIPA; BLACK PINK Kiss And Make Up
Na rynku pojawił się niedawno krążek ‚Dua Lipa: Complete Edition’ – album wyjątkowy, poszerzony o najnowszy singiel ‚Kiss And Make Up’! 
Wśród dodatkowych utworów znajdziemy też ‚Electricity’ nagraną wspólnie z Silk City (Mark Ronson plus Diplo), wielki hit ‚One Kiss’, będący efektem współpracy z Calvinem Harrisem, kolaboracje z Martinem Garrixem, Seanem Paulem, ukochane przez fanów ‚Want To’, czy ‚Running’. W singlu ‚Kiss And Make Up’ słychać megagwiazdy koreańskiego popu, Blackpink.

 

ZARA LARSSON Ruin My Life

Recepta na to nagranie jest prosta – postawić pomost między muzyka pop i r’n’b… i gotowe. Piękna Szwedka znowu zaskakuje, tym razem nagraniem, które zwiastuje premierę jej 3 albumu.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.