°C

Ana. Znakomity debiut

RADIOWIECZÓR

WALKA DAWIDA Z GOLIATEM

THRILLER PRAWNICZY W NAJLEPSZEJ ODSŁONIE

Ana - Roberto Santiago | okładka

Noc z książką 1000 stron.

ANA to debiut hiszpańskiego pisarza Roberto Santiago jako autora książek dla dorosłych. W Hiszpanii Santiago jest znanym reżyserem filmowym i scenarzystą opowieści dla dzieci.

Historia którą opowiada ma prawie 1000 stron, na szczęście zawartość wciąga i czyta się szybko. Tytułowa bohaterka Ana, z racji wykonywanego zawodu prawniczego budzi od razu skojarzenia z bohaterką serii książek Remigiusza Mroza ale to wrażenie mylne. Ana jest świetnie skonstruowaną postacią, czytelnik odkrywa ją stopniowo. Postacie drugoplanowe  są także znakomicie przedstawione , pojawia się nawet wątek polski. Fabuła do ostatniej strony utrzymuje uwagę czytelnika a zakończenie zaskakuje.

Przy okazji możemy zajrzeć za kulisy hiszpańskiego wymiaru sprawiedliwości i przemysłu hazardowego. Wszystko w jak najlepszym stylu.

Zapraszam po książkę. 20.30

7 odpowiedzi na “Ana. Znakomity debiut”

  1. Dobry wieczór , nadchodzi noc po ciężkim dniu ,tak też bywa , że sił brakuje tych fizycznych i emocjonalnych , niestety. Ale to jest ten -łatwy sposób na życie matek i rodzin z niepełnosprawnym i niesamodzielnym dorosłym już dzieckiem . A jak czytam te komentarze pod informacją o proteście Opiekunów Niepełnosprawnych w intencji powszechnego Plus 500 i innych Plusów , to łzy same płyną z oczu , tyle zazdrości ,jadu i nieznajomości tematu ,smutne to i przykre bardzo.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.