°C

Ale Musicale!

RADIOWIECZÓR

Daniel Wyszogrodzki, wybitny znawca musicalu, napisał książkę, jakiej jeszcze w Polsce nie było – książkę potrzebną i myślę, że przez wielu długo wyczekiwaną. Fani i miłośnicy teatru muzycznego będą zachwyceni!

 

Mam nadzieję, że słuchacze wieczornej audycji również, bo jeden egzemplarz trafi do kogoś, kto je uwielbia.

 

Okładka książki Ale musicale! Złote stulecie: 1918–2018

Będzie też inspirujący kurs, 488 stron motywacji Jak rozwinąć swój potencjał, abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym. Dla tych, którzy chcą cokolwiek zmienić w swoim życiu. 

Jak rozwinąć swój potencjał, abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym (Zespół PII pod redakcją dr Zofii Migus-Bębnowicz)

Bardzo polecam. Audycja do 22.00

Jedna odpowiedź do “Ale Musicale!”

  1. Dobry wieczór ,pierwszy w Nowym Roku . By nie szczędził zdrowia i radości ,hojny był w dobro i szczęście ,pomyślny w spełnianiu marzeń , oby taki był Pani Grażynko . Brakowało mi audycji i tego klimatu spokoju i nadziei . W książkach też można tego się doszukać ale co przyzwyczajenie to …Pozdrawiam serdecznie 🙂

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.