°C

5 kolejnych potencjalnych zagrożeń dla 40 z kolejki tygodnia!

Tola

Kogo to my Wam dziś nie zaproponujemy, jest chór nawet! Do tego piłkarka, głos z Blog 27, ale solo i to po 10 latach pauzy!... a także imprezowy Nowator i piosenka, która ma nas utrzymywać w przekoaniu, że każdy ma lepszą wersję siebie, na którą warto postawić!

CHELCEE GRIMES Just Like That
25-Letnia Chelcee to zawodowa piłkarka (aktualnie w drużynie London Fulham), a także wokalistka i kompozytorka gotowa na podbój świata! Jednym tchem wymienia P!nk, Bruno Marsa, Avril Lavigne, Katy Perry i Lady Gagę jako swoje inspiracje a w swojej karierze kompozytorskiej pisała już utwory dla takich gwiazd jak Kylie Minogue, Dua Lipa, Olly Murs czy Louisa Johnson! 

 

SOUND’N’GRACE Kolejność
‚Kolejność’ to czwarty singiel pochodzący z albumu Sound’n’Grace -‚Życzenia’. Utwór opowiada o tym, że kiedy zostajemy sami, wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo cienka granica pomiędzy wyborem słusznej drogi, a ślepego zaułku.
Za produkcję muzyczną odpowiada jeden z najlepszych producentów muzyki popularnej w Polsce-Bartosz Zielony, który szerzej znany jest pod pseudonimem TABB.

Album „Życzenia” ukazał się w listopadzie 2017 roku i szybko zdobył tytuł złotej płyty.

 

 

NOWATOR Z Lewa Do Prawa
NOWATOR – czyli Paweł Lipski, został rozpoznawalny dzięki takim hitom jak ‚Moja Panienka’ (wydany wspólnie z Lerkiem) oraz ‚Przez Chwilę’. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. 

Artysta najlepiej czuje się w klubowych, bujających rytmach, co udowodnił w ostatnim swoim singlu ‚Skąd Ja Znam Ten Sampel’ i to jest jego prawdziwy klimat, który czuje najmocniej. Dzięki takim właśnie utworom Nowator gra cały czas dużo koncertów w klubach i nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju, m.in. Niemcy, Belgia Holandia, Norwegia, Wielka Brytania, USA, Kanada. Właśnie takim typowo koncertowym jego kawałkiem jest utwór ‚Z Lewa Do Prawa’, gdzie zabawia nim swoją wierną publiczność w czasie występów. Artysta kompletny, prawdziwy i posiadający rzeszę swoich fanów. Jest bardzo pracowity i wciąż tworzy nowe kawałki, wymyślając je w większości sam. Niczego nie musi udawać i ma swój niepowtarzalny styl.

 

 

TOLA Atmosphere
‚Atmosphere’ to tytuł pierwszego, oficjalnego singla Toli po 10 letniej przerwie. Autorami piosenki są Tola i Tim Anderson, znany z takich produkcji jak Edward Sharpe & Magnetic Zeros, Lykke Li, Banks, Twenty One Pilots, Solange Knowles.
 
Piosenkę zaczęli pisać już 6 lat temu, kiedy spotkali się po raz pierwszy, ale dopiero niedawno udało im się ją dokończyć. Za produkcję muzyczną odpowiada również Tim, a współproducentem jest Aron Forbes. Do piosenki powstał teledysk, a luźną inspiracją Toli do scenariusza był film Godarda pt: ‚Masculin Feminin’.
 
‚Atmosphere’ zapowiada nowy album Toli  – ‚Subtitles’, który będzie utrzymany w klimacie indie-pop: syntetyczne brzmienia, żywe instrumenty, jazzowa wrażliwość plus teksty wyrażające odbiór świata / rzeczywistości. 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=3JwTs-h_-GA
 
 
CHARLIE WINSTON The Weekend
We wrześniu ukaże się jego nowy album ‚Square 1’, którego zwiastujem jest piosenka ‚The Weekend’ – zaproszenie do rozpuszczenia włosów i tańca, hymn do końca tygodnia i zachęta, aby zostać lepszą wersją siebie!

Brzmi to może dość enigmatycznie, do tego okładka singla jest szalenie skromna, to może Was zmylić. Jedno jest pewne – te dźwięki obronią się same!
Charlie Winston to rezydujący we Francji brytyjski wokalista, najbardziej znany z przeboju ‚Like A Hobo’ a także ‚Kick the Bucket’ czy ‚Hello Alone’. 

 
https://www.youtube.com/watch?v=VTCgCDDmP_8
 
 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.